TJ SUCHOHRDLY z.s.

Aktuality

aktualizováno 19.8.2019

Pozvánka na příští kolo

Následující kolo okresního přeboru mužů odehrají suchohrdelští netradičně v sobotu dopoledne, protože v obci probíhá tradiční suchohrdelské posvícení - všichni jste srdečně zváni!

Kdo: Suchohrdly - Dobšice B
Kdy: SO 24.08.2019 10:15
 
Mládežnické kategorie začínají později a vše se zde včas dozvíte.
 

Výsledky posledního kola

 
Kdo: Božice A - Suchohrdly    1:2 (0:1)
Střelci: Adamov M. (p), Dúcký (p)
Oba týmy dohrávaly v 10 lidech po incidentu, který se odehrál před koncem první půle (na naší straně druhá žlutá karta, na straně Božic rovnou červená).
 
 

 

aktualizováno 31.7.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

aktualizováno 24.6.2019

Starší žáci TJ Suchohrdly první na turnaji v Hrádku

V sobotu 22.6.2019 se na hřišti v Hrádku konal turnaj starších žáků za účasti mužstev Dobšic, Hevlína, Hrádku A, Hrádku B a Suchohrdel. Turnaj se tak hrál systémem každý s každým 1x25 minut na polovinu hřiště v počtu hráčů 7+1.

Naši chlapci turnaj zaslouženě vyhráli, když ani v jednom zápase nenašli přemožitele a ukončili tak velmi dobrou sezonu 2018-2019. Navíc náš hráč Adam Lorenc byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Výsledky našeho týmu:

Hevlín  – TJ Suchohrdly     0:3 Lorenc 2x, Rozsypal
Dobšice  – TJ Suchohrdly     1:6 Lorenc 2x, Skoupý 2x, Žižka, Březina Vít
Hrádek B  –  TJ Suchohrdly     0:1 Rozsypal
Hrádek A  –  TJ Suchohrdly     0:1    Žižka

Na turnaji náš oddíl reprezentovali:

Krčál Adam – Žižka David, Teleki Ondřej, Březina Marek, Březina Vít, Rozsypal Matěj, Lorenc Adam, Doležal Lukáš, Thanh Vinh Nguyen That, Novotný Luboš, Hevera Tomáš, Skoupý Josef

 

Za předvedené výkony chlapcům děkujeme.

Trenéři: Žižka Jiří, Štancl Petr

 

 


 

aktualizováno 17.6.2019

Víkendové výsledky

Muži
Jezeřany - Suchohrdly 1:1 (1:1)
Branky: Dúcký
 

 
 

 

Mladší žáci TJ Suchohrdly čtvrtí na turnaji OFS ve Znojmě

V neděli 3.2.2019 se konal ve Znojmě halový turnaj mladších žáků pořádaný okresním fotbalovým svazem Znojmo za účasti mužstev Tasovic, Dobšic, 1.SC Znojmo, Mramotic, Olbramovic, Šanova, FK Znojmo-dívky a Suchohrdel.

Turnaj se tak hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 1x14 minut.

Naši chlapci byli vylosováni do skupiny s týmy Tasovic (vítěz celého turnaje), FK Znojmo-dívky a Mramotic.

Chlapci hned v prvním zápase ve skupině remizovali s mladšími žáky z Mramotic 2:2 (branky Skoupý, Fila). Ve druhém zápase s žáky z Tasovic ( pozdějším vítězem celého turnaje) prohráli 2:5 (branky Novák, Hevera T.) a v posledním zápase ve skupině již suverénně porazili tým FK Znojmo-dívky 4:0 (branky Hevera T. 2x, Skoupý, Novotný). Tímto zápasem si tak potvrdili druhé místo ve skupině a v boji o 3 místo se utkali s týmem Dobšic, se kterými nakonec prohráli 1:3 (branka Novák).

Pozn.:

O 1.místo Tasovice – 1.SC Znojmo  1:1 (3:2 na pokutové kopy)

 

Na turnaji náš oddíl reprezentovali :

Gašparová Karolína – Fila Martin, Albrecht Tomáš, Skoupý Josef, Pražan Tadeáš, Novák David, Hevera Tomáš, Novotný Luboš

Trenéři: Dúcký, Albrecht

 

Za TJ Suchohrdly  Ing. Jiří Žižka

 


 

 

Starší žáci TJ Suchohrdly na halovém turnaji v Dolní Cerekvi neprohráli


Rok 2019 zahájili starší žáci TJ Suchohrdly (roč.2005 a mladší) opět sympatickým výkonem na halovém
turnaji v Dolní Cerekvi, kde za účasti dalších 6 týmů si vedli velmi dobře a všechny zápasy vyhráli. Nutno
podotknout, že naši chlapci byli tentokrát v roli mírného favorita, neboť ostatní týmy na tomto turnaji měly
chlapce ročníku 2006 a mladší. Nejdramatičtější a nejhezčí zápas turnaje naši chlapci odehráli s týmem
TJ Sokol Brtnice, kdy nejdříve prohrávali 0:2, ale nakonec zápas otočili a vyhráli 4:3.
1.FC Batelov – TJ Suchohrdly 0 : 1 (Žižka)
TJ Rantířov B – TJ Suchohrdly 0 : 1 (Rolník)
FC Chotěboř – TJ Suchohrdly 0 : 2 (Žižka, Březina Vít)
TJ Sokol Brtnice – TJ Suchohrdly 3 : 4 (Žižka, Březina Vít, Rolník, Mikula)
TJ Rantířov A – TJ Suchohrdly 0 : 2 (Žižka, Rozsypal)
FC Boca Chotěboř – TJ Suchohrdly 0 : 3 (Žižka, Rozsypal, Rolník)
Tímto výkonem chlapci opět zanechali dobré jméno našeho oddílu v tomto kraji.
Na turnaji náš oddíl reprezentovali :
Krčál Adam – Žižka David, Olej Tomáš, Březina Marek, Březina Vít, Rozsypal Matěj, Malina Šimon,
Rolník Adam, Lorenc Adam, Mikula Tomáš, Doležal Lukáš
Za sympatický výkon chlapcům děkujeme.
Trenéři: Žižka, Štancl

 


 

 

OBČERSTVENÍ NA DOMÁCÍCH ZÁPASECH ZAJIŠŤUJE 

,,OBČERSTVENÍ  ROMAN  JANÁK"

TOPlist
Facebook