TJ SUCHOHRDLY z.s.

Účast na turnajích s OFS (roč. 2004)

Dobrý den zdravíme všechny příznivce Suchohrdelského fotbalu. Stejně jako většina kluků z této obce hrajeme za klub TJ Suchohrdly ,naše jména jsou Petr Minařík a Kryštof Jonáš. Trénují nás trenéři Jiří Žižka a Pavel Mrňa . Jednoho dne nám trenéři oznámili, že jsme byli vybráni do Okresního Fotbalového Svazu, abychom reprezentovali náš mateřský klub. Dne 20.9. 2016 jsme jeli na turnaj výběrů OFS u Brna, kde jsme obsadili 2.místo. První zápas jsme hráli proti OFS Blansko, které jsme porazili 3:0 ,druhý zápas jsme prohráli 3:0 proti MěFs Brno. Na druhý turnaj jsme byli pak pozvání 29.9., který se konal v Bratislavě ,na stadion FK Rača ,tam jsme obsadili 3.místo. První zápas jsme bohužel prohráli 1:0 s Brnem ,ale bylo to vyrovnané, druhý zápas jsme vyhráli proti Trnavě 1:0. Střelec jediného gólu byl Kryštof Jonáš. Poslední zápas jsme prohráli 5:2 proti favorizované Bratislavě.

Děkujeme za vaši podporu suchohrdelského mládežnického fotbalu.

Kryštof Jonáš a Petr Minařík