TJ SUCHOHRDLY z.s.

Vítejte na stránce tjsuchohrdly.cz

Klub TJ Suchohrdly byl založen v roce 1974 jako fotbalový oddíl.Po celou dobu jeho trvání se zde hraje kvalitní kopaná. Sportovní areál se nachází v těsné blízkosti obce a lokalitě nazývané Hájek. V této lokalitě se nachází i ,,Napoleonův dub" od kud řídil Napoleon bitvu o Znojmo. Naše hřiště je svojí polohou velice příjemným místem vyhledávaným i k odpočinku a posezení. Po dlouhých letech jsme se dočkali v roce 2008 za podpory obce a dotací z MŠMT zatravnění hrací plochy o roměrech 98m x 57m  O rok později postup ze čtvrté třídy do třetí třídy okresní soutěže.V této soutěžní skupině se nachází oddíl  i nyní.  12.10.2015 byla zahájena výstavba odlehčovacího hřiště s umělým povrchem.Tuto stavbu provádí Znojemská firma Inženýrské stavby.Termín dokončení je 30.11.2015 odlehčovací hřiště je financováno z dotací MŠMT 50% částku 300 tisíc je z JMK Brno a zbytek financuje obec Suchohrdly .celková částka projektu je 3 450 000KČ . Toto hřiště bude využíváno především našim klubem ale také širokou veřejností .Rozpis bude již brzy na našich stránkách v sekci UMĚLKA obsazenost.